CR1206F8M06P05Z
MFR.Part #
CR1206F8M06P05Z
JLCPCB Part #
C881089
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS