EXL1V0402-1R0-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EXL1V0402-1R0-R
JLCPCB Part #
C3222109
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
11.7mΩ 1uH 8A 8A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS