EXL1V0402-2R0-R
MFR.Part #
EXL1V0402-2R0-R
JLCPCB Part #
C3224346
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
23.3mΩ 2uH 5A 5A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS