CFC2A394JD1I090A2100
MFR.Part #
CFC2A394JD1I090A2100
JLCPCB Part #
C19712450
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 390nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS