RM10D511KD1IE100
MFR.Part #
RM10D511KD1IE100
JLCPCB Part #
C2761662
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.5kA 200pF@1kHz 320V 400mW 415V 510V 69J 7.5mm 845V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS