CFO2J104JD0350
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFO2J104JD0350
JLCPCB Part #
C5439697
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS