CC1H104ZC7PD3F5O30MN
MFR.Part #
CC1H104ZC7PD3F5O30MN
JLCPCB Part #
C254071
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 100nF 5.08mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS