CFC2A473JD0673
MFR.Part #
CFC2A473JD0673
JLCPCB Part #
C4945029
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 47nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS