DBT30C-10.0-10P-BK-P
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT30C-10.0-10P-BK-P
JLCPCB Part #
C5182954
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10mm 12~22 1x10P 20A 300V M4 Mid Terminal 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS