DBT50-6.35-7P-BK-P
MFR.Part #
DBT50-6.35-7P-BK-P
JLCPCB Part #
C5179483
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~22 1x7P 3-Side 300V 6.35mm 7 7P Black M3 Side Mount Straight 插件,P=6.35mm Barrier Terminal Blocks ROHS