DB2EKB-3.81-3P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKB-3.81-3P-GN-S
JLCPCB Part #
C408113
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x3P 3 3.81mm 320V 3P 8A Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS