DB2EVC-3.81-22P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2EVC-3.81-22P-GN
JLCPCB Part #
C430382
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x22P 22 22P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS