DB2EV-7.62-10P-GN
MFR.Part #
DB2EV-7.62-10P-GN
JLCPCB Part #
C430658
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 15A 1x10P 630V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS