DB2ERH-3.81-2*10P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERH-3.81-2*10P-GN
JLCPCB Part #
C2938981
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 10 2 20P 2x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS