SFEK4012A-220M-HF
MFR.Part #
SFEK4012A-220M-HF
JLCPCB Part #
C22464386
Package
SMD,4x4mm
Description
1.35A 22uH 611mΩ 950mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS