SFE4020A-560M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE4020A-560M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464151
Package
SMD,4x4mm
Description
56uH 570mA 720mA 988mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS