CC6906T9-3FB100
MFR.Part #
CC6906T9-3FB100
JLCPCB Part #
C22375274
Package
TO-263-7
Description
-40℃~+125℃ 1.2us 13.2mV/A 200Vrms 250kHz 3.3V Support ±100A TO-263-7 Current Sensors ROHS