CC6922SG-3FB075
MFR.Part #
CC6922SG-3FB075
JLCPCB Part #
C41421945
Package
SOP-16W
Description
-40℃~+125℃ 0.3mΩ 1.2us 17.6mV/A 250kHz 3.3V 5000Vrms ±75A SOP-16W Current Sensors ROHS