TV30C170J-G
MFR.Part #
TV30C170J-G
JLCPCB Part #
C2448264
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 27.6V 2uA 3kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS