TV50C170J-G
MFR.Part #
TV50C170J-G
JLCPCB Part #
C2447791
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 182.97A 20uA 27.6V 3kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS