SMCJ17CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ17CA-HF
JLCPCB Part #
C3706762
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 27.6V 54.3A 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS