TV30C100J-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV30C100J-G
JLCPCB Part #
C3714539
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 176.47A 17V 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS