CZRFR52C5V1-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRFR52C5V1-HF
JLCPCB Part #
C7258023
Package
1005(SOD-323F)
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@800mV 200mW 4.85V~5.36V 480Ω 5.1V 60Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS