CPDV5-3V3UP
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDV5-3V3UP
JLCPCB Part #
C2443366
Package
SOT-353
Description
-55℃~+125℃ 12pF 3.3V 3.5V 40W@8/20us 50nA 5A@8/20us 8V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-353 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS