CDBB2150-HF
MFR.Part #
CDBB2150-HF
JLCPCB Part #
C3759811
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 150V 2A 500uA@150V 50A 875mV@2A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS