ATV50C750JB-HF
MFR.Part #
ATV50C750JB-HF
JLCPCB Part #
C2447927
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 121V 41.3A 5kW 75V 83.3V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS