AUSMBJ100CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
AUSMBJ100CA-HF
JLCPCB Part #
C3713941
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS