SMBJ150CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ150CA-HF
JLCPCB Part #
C2444147
Package
SMB(DO-214AA)
Description
150V 185V 2.5A@10/1000us 243V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS