1.5KE220CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE220CA-HF
JLCPCB Part #
C20184205
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 185V 1uA 231V 328V 4.57A@10/1000us Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS