TV04A140J-G
MFR.Part #
TV04A140J-G
JLCPCB Part #
C3702849
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.24A 1uA 23.2V 400W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS