1.5KE550CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE550CA/B
JLCPCB Part #
C770195
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2A 467V 522.5V 760V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS