KF250-2.54-7P-1
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF250-2.54-7P-1
JLCPCB Part #
C49173292
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5 1 1x7P 2.54mm 20~24 2A 320V 7 7P Plugin,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS