BPDC00050530100M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDC00050530100M00
JLCPCB Part #
C17578223
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
1.26A 106mΩ 10uH ±20% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS