BPRR001010518R2MA0
MFR.Part #
BPRR001010518R2MA0
JLCPCB Part #
C17415886
Package
SMD,10.1x10mm
Description
20mΩ 5.2A 6.1A 8.2uH ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS