CTFCF-6R8K
MFR.Part #
CTFCF-6R8K
JLCPCB Part #
C5581029
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
110mΩ 2.6A 6.8uH ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS