1SMC10CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC10CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1984358
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 10V 12.8V 17V 5uA 88.2A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS