MTC201210-2R2MT
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
MTC201210-2R2MT
JLCPCB Part #
C5185540
Package
0805
Description
1.5A 140mΩ 2.2uH 2A ±20% 0805 Power Inductors ROHS