CR6045-4R7N
MFR.Part #
CR6045-4R7N
JLCPCB Part #
C520360
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3A 4.5A 4.7uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS