TB009-508-05BE
MFR.Part #
TB009-508-05BE
JLCPCB Part #
C6329111
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 20A 300V 5 5.08mm Blue Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS