TB009-508-08BE
MFR.Part #
TB009-508-08BE
JLCPCB Part #
C6547318
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 20A 300V 5.08mm 8 8P Blue 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS