NR6045M330A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6045M330A
JLCPCB Part #
C47327081
Package
SMD,6x6mm
Description
1.49A 1.7A 137mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS