2RL150M-6
MFR.Part #
2RL150M-6
JLCPCB Part #
C522318
Package
SMD,6.2x4.2mm
Description
-40℃~+85℃ 150V 1pF 2 5kA 700V ±20% SMD,6.2x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS