BK250-040-DZ
MFR.Part #
BK250-040-DZ
JLCPCB Part #
C522935
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 27Ω 3A 40mA 65Ω 6s 700mW 80mA 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS