SMDJ64CA/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ64CA/TR13
JLCPCB Part #
C310149
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 29.1A 2uA 3kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS