15KPA45CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA45CA/B
JLCPCB Part #
C522182
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 207.4A 2uA 45V 50.3V 72.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS