TISP4300M3BJR-S
MFR.Part #
TISP4300M3BJR-S
JLCPCB Part #
C2650077
Package
DO-214AA
Description
150mA 230V 300V 3V 50A 5A 5uA 83pF DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS