P1200SBLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P1200SBLRP
JLCPCB Part #
C2667391
Package
DO-214AA
Description
100V 120mA 130V 2.2A 4V 5uA 65pF 80A DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS