SRR4018-6R8Y
MFR.Part #
SRR4018-6R8Y
JLCPCB Part #
C1329511
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.15A 100mΩ 6.8uH ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS