CRT0402-BY-1102GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-1102GLF
JLCPCB Part #
C4241464
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS