SRR4028-6R8Y
MFR.Part #
SRR4028-6R8Y
JLCPCB Part #
C5926090
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.15A 6.8uH 90mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS